Podlahy Rabako
KOBERCE - PODLAHY - PVC
www.rabako.cz
Nevíte si rady?
volejte tel: 776 554 488
nebo využijte kontaktní formulář.
0 Kč

 
Firma RABAKO TRADE s.r.o. se zabývá prodejem dřevěných a laminátových podlah, koberců, PVC a ostatních podlahových krytin. Zajišťuje také související práce jako jsou instalace a pokládka. Nabízíme také široký sortiment doplňků, lišt a sortimentu souvisejícího s podlahovými krytinami jak do bytových prostor tak do prostor komerčních. Na těchto stránkách se dovíte i bližší informace o našem sortimentu a dodavatelích a také o námi poskytovaných službách.

DOPRAVA NAD 10 tisíc ZDARMA!

V našem e-shopu si z pohodlí Vašeho domova můžete vybrat z námi dodávaných vzorků a jednoduše přes interneo objednat. Většinu našich výrobků jsme schopni dodat do 4 dnů. Pokud máte jakékoli dotazy, stačí nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky, rádi Vám pomůžeme a zodpovíme Vaše případné dotazy. Můžete nás kontaktovat také prostřednistcím našeho webového kontaktního formuláře. Bližší kontaktní informace naleznete v záložce Kontakt.

 

V naší prodejně máte k dispozici k prohlédnutí množství vzorníků - ať už se jedná o laminátové podlahy, PVC, koberce, sokly a doplňkový sortiment. Se vším Vám poradí náš zkušený personál.

 

www.rabako.cz

Nevíte si rady, chcete se zeptat?

Vaše jméno musí být vyplněno.
Text musí být vyplněno.
E-mail musí být vyplněno.
Doplňte písmeno: stř_da (jedná se o den v týdnu) musí být vyplněno.Tyto stránky využívají soubory cookie.