Výhodné doručení

V okrese Vyškov naší přepravou

Bezpečná platba objednávky

U nás je dobírka samozřejmost

Vzorky zdarma

Napište nám o zaslání vzorků

O firmě RABAKO

Společnost RABAKO TRADE s.r.o. se zabývá prodejem dřevěných a laminátových podlah, koberců, PVC a ostatních podlahových krytin. Zajišťuje také související práce jako jsou instalace a pokládka. Nabízíme také široký sortiment doplňků, lišt a sortimentu souvisejícího s podlahovými krytinami jak do bytových prostor tak do prostor komerčních. Na těchto stránkách se dovíte i bližší informace o našem sortimentu a dodavatelích a také o námi poskytovaných službách.

DOPRAVA NAD 10 tisíc ZDARMA!

V našem e-shopu si z pohodlí Vašeho domova můžete vybrat z námi dodávaných vzorků a jednoduše přes internet objednat. Většinu našich výrobků jsme schopni dodat do 4 dnů. Pokud máte jakékoli dotazy, stačí nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky, rádi Vám pomůžeme a zodpovíme Vaše případné dotazy. Můžete nás kontaktovat také prostřednictvím našeho webového kontaktního formuláře. Bližší kontaktní informace naleznete na tomto odkazu.

V naší prodejně máte k dispozici k prohlédnutí množství vzorníků – ať už se jedná o laminátové podlahy, PVC, koberce, sokly a doplňkový sortiment. Se vším Vám poradí náš zkušený personál.